Ako sa k nám dostanete

Obrázok používateľa CŠPP Košice

V prípade akýchkoľvek otázok náš môžte kontaktovať prostredníctvom našej on-line poradne.


Ponúkame vám sprievodcu, aby ste k nám došli bez problémov a ušetrili si blúdenia uličkami mestkej časti Staré mesto, v ktorej sa nachádzame.

Ak prichádzate do Košíc vlakom, alebo autobusom, dostanete sa do nášho zariadenia električkou č. 2, ktorá má nástupište pred stanicou ŽSR. Vystúpite na zastávke Námestie Medzinárodného maratónu mieru, alebo na zastávke Poliklinika Sever. Našu poradňu nájdete v polovici trasy medzi týmito dvoma zastávkami, v areáli SOŠ Bocatiova 1, ktorý je “schovaný“ za budovou Slovenského Červeného kríža, na ulici Komenského č. 19, po ktorej budete kráčať smerom k nám z obidvoch strán.

Zobraziť veľkú mapu

Ak chcete použiť autobus, použite nástupište MHD označené tabuľou „Sídlisko Mier“. Dovezú vás k nám autobusy č. 16, 2729.  Je potrebné vystúpiť na zastávke Národné námestie, ktorú spoznáte aj podľa toho, že vedľa zastávky je dobre viditeľná Reštaurácia ROKOKO.

Zobraziť veľkú mapu

Po vystúpení z autobusu sa postavte chrbtom k reštaurácii a choďte smerom k semaforovému prechodu pre chodcov, ktorý sa nachádza poblíž autobusovej zastávky vľavo.  Za prechodom pre chodcov pokračujte rovno po chodníku medzi obytné domy. Prejdite zopár desiatok metrov a po ľavej strane budete mať vjazd do areálu SOŠ Jána Bocatia. Keď vojdete do areálu školy, nájdete našu poradňu v budove jedálne, kotrú ividíte  vpravo. Sídlime nad jedálňou na prvom poschodí. Stačí zazvoniť a elektrický vrátnik Vás pustí dnu.

Obyvatelia Košíc sa k nám dostanú aj trolejbusovými spojmi č. 7172, taktiež električkou č. 6č. 9, ako aj električkovým robotníckym spojom s označením „R3“, ktorý síce stojí na zvyššie zmienených zastávkach, ale chodí len vo vyhradených hodinách.

Odchody MHD opačným smerom po absolvovaní vyšetrení nájdte u nás na  nástenke pre  klientov.

 


Linka detskej dôvery: tel.: 055/2347272  www.linkadeti.sk  odkazy@linkadeti.sk